Jarní víkendovka 2023

Kapacita je omezena! Přihlašování do pondělí 22.05.

Podrobné informace budou poté zaslány e-mailem nebo jsou poskytnuty na informačním lístku, který je k dostání u nástěnky v kostele (sv. Václava).

Předání dítěte proběhne v pátek 26.05. v 16:00 před budovou nádraží v Tišnově. Odjíždíme společně vlakem v 16:29 přímím spojem do Popic. Ubytování bude v budově místní fary – karimatku a spacák prosím s sebou, kvůli nedostatku nádobí přibalte dětem také ešusy a příbory (campingové). Děti budou převážně trávit čas aktivitami venku. Podle počasí se také může program změnit. Prosím nabalte děti tak, aby unesly svůj batoh. Převzetí vašeho dítěte po návratu z víkendovky proběhne v neděli 28.05. ve 15:30 opět u nádražní budovy.

Přihláška na Víkendovku :https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=DQSIkWdsW0yxEjajBLZtrQAAAAAAAAAAAAO__TNhND5URVBROEhGUTdQRTJXRThSMFdKRFZWTUxQNi4u