Farní tábor


Přihláška na tábor:
https://forms.office.com/r/nPtmJr7ZMX

Srdečně zveme všechny děvčata a chlapce na již 12. farní tábor do krásného prostředí Vysočiny. Spaní ve spacích pytlích v budově fary, pod hvězdami nebo v podsadovém stanu. Bezpečné zázemí v případě nepřízně počasí, dohled zdravotníků a zkušených vedoucích, stálý pitný režim a jídlo 5x denně. K tomu napínavá celotáborová hra, čas s kamarády, společně prožitý čas a duchovní program.

Pořadatel: mládež farnosti Tišnov a Předklášteří pod záštitou diecézní neziskové organizace Sdružení Petrov z. s., Petrov 5, 602 00 Brno

Termín: od neděle 13. 8. do středy 23. 8. 2023

Odjezd z tábora ve středu 23. 8. společným autobusem.

Místo konání: Velký Újezd 1, Kojatice (okres Třebíč)

Hlavní vedoucí: Jan Bednář (tel. 736 671 386, )

Cena: 3 900 Kč (každý další sourozenec 3 500 Kč)

Příspěvky nad rámec výše uvedených částek jsou vítány a slouží k obnově táborového vybavení.

V případě, že by finance měly být překážkou v účasti dítěte na táboře, nebojte se individuálně ozvat.

Účastnický poplatek se platí až po obdržení bližších pokynů a všech příslušných formulářů (bezinfekčnost, vyjádření lékaře atd.) na informační schůzce v červnu/červenci, o které budete informováni e-mailem.

Na tábor je možné čerpat příspěvek od zaměstnavatele, zkuste se informovat.

Při odhlášení účastníka po 31. 7. se platí storno poplatek (500,-). V případě nemoci a nutného předčasného odjezdu se budeme snažit vyjít maximálně vstříc a s ohledem na aktuální táborový rozpočet Vám vrátit alespoň poměrnou část uhrazeného poplatku (cca do výše 150 Kč/den).

KAPACITA JE OMEZENÁ!